20 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Agnieszki i Czesława

Młodzież Zapobiega Pożarom

Dodane: 27 Marzec 2024  11:16:55    Autor: Żaneta Siwińska    Drukuj

W dniu 26 marca 2024r. w Szkole Podstawowej Kiełczewie Smużnym Pierwszym odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W turnieju uczestniczyły dzieci i młodzież ze szkół z terenu Gminy Koło. Łącznie w eliminacjach na szczeblu gminnym wzięło udział 22 uczniów w kategorii wiekowej - I grupa (klasy I- IV) , II grupa (klasa V-VIII) oraz III grupa wiekowa – szkoła ponadpodstawowa. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało jury w składzie: Komendant Gminny Związku OSP RP w Kole dh Henryk Marczewski, Wiceprezes Zarządu OSP Wrząca Wielka dh Roman Woszczyński, Sekretarz Gminy Koło Pani Żaneta Siwińska, Pracownik Urzędu Gminy Koło Pani Justyna Wałowska.

Zwycięzcy poszczególnych grup:

I grupa wiekowa – Eryk Dzięgielewski (SP Kiełczew Smużny Pierwszy)

II grupa wiekowa – Bartosz Trafny (SP Sokołowo)

III grupa wiekowa – Wiktoria Tęgos (ZSCKR Powiercie)

 

Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy uczestnicy turnieju upominki. Laureaci eliminacji gminnych wezmą teraz udział w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Galeria zdjęć

Urząd Gminy Koło ul. Sienkiewicza 23, 62-600 Koło +48 (063) 240 70 00
Strona stworzona przez F&A MEDIA